Önemsiyoruz Çünkü Önemsiyorsunuz

Minik dostlarınızın sizler için ne kadar önemli ve değerli olduğunu bildiğimiz için, onlara elimizden geldiği kadar en iyi şekilde ağırlıyoruz. Onlar için çağın en iyi tedavilerini ve yöntemlerini, son teknoloji cihazlarımızla sağlıyoruz.

Kuruluşumuzu şu ilkelere dayanarak oluşturduk

  • İlk önce can ve sağlık
  • Küçük dostlarımız için en iyi hizmet

  • En iyi bakım ve tedavi

Randevu Al

Tedavilerimiz

YOĞUN BAKIM

Kliniğimiz oluşabilecek bütün olumsuz senaryolara hazırlıklı olarak yoğun bakım ünitelerini de envanterine eklemiştir.our Content Goes Here

DİŞ HASTALIKLARI VE DETERTRAJ

Kliniğimiz de uzman kadromuz tarafından diş taşı temizliği ve diş hastalıkları tedavileri başarı bir şekilde uygulanmaktadır.

TEŞHİS TEDAVİ

Uzman ekibimiz ile son teknoloji cihazlarımız yardımı ile doğru teşhis ve doğru tedaviyi uygulamaktayız.

CR RÖNTGEN

Kliniğimizde bilgisayarlı röntgen cihazımız ile en net radyolojik görüntüyü elde ederek doğru teşhis dolayısıyla doğru tedaviyi uygulamaktayız.

BİYOKİMYA

Kliniğimiz de bütün doku enzim parametlerini ölçebilen son derece güvenilir sonuç veren biyokimya cihazımız mevcuttur.

MUAYENE

Kliniğimiz de minik dostlarımızın solunum sayısı, kalp atım sayısı, vücut sıcaklığı, lenf palpasyonu vb. gibi parametreleri baz alarak fiziksel muayenesi yapılmaktadır.

PET KUAFOR

Kliniğimiz minik dostlarımızın traş,banyo,tırnak kesimi gibi kuaför hizmetlerini vermektedir.

İDRAR ANALİZİ

Kliniğimiz de idrar analiz cihazlarını minik dostlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak amaca ile cihaz envanterine eklemiştir.

GAZ ANESTEZİSİ

Kliniğimiz beşeri hekimlikte tarih olan katı anesteziklerin veteriner hekimlikte de tarih olmasına öncelik etmeyi amaçlamıştır.Katı anesteziklerin hem güvenirliliğinin az olması hem komplikasyonlarının fazla olması nedeni ile değerli minik aile fertlerimizin de çok daha güvenilir olan inhalasyon anestezisini hak ettiğini düşünerek cihaz envanterine gaz anestezisini de eklemiştir.

KISIRLAŞTIRMA

Kliniğimiz de OVH (kısırlaştırma) operasyonumuzu Türkiye’de sayılı olarak yapılan laparoskobik yöntemle ile kliniğimizde yaptırabilirsiniz. Bu yöntem ile hastalarımız tek bir delikten operasyonu yapılır ve minimum ağrı, kısa zamanda iyileşme gösterir.

AŞILAMA

Unutmayalım ki minik dostlarımızın ve sizin sağlığınız koruyucu hekimlikten geçmektedir.Koruyucu hekimlik aşılama ile mümkün olmaktadır.Sizlerde minik dostlarımızın aşılarını kliniğimizde yaptırabilir mobil uygulamamız aracılığı ile takibini yapabilirsiniz.

LAPAROSKOBİK CERRAHİ

Kliniğimiz de kısırlaştırma başta olmak üzere laparoskobik cerrahi yöntemlerini uygulamaktayız.Laparoskobik cerrahi büyük doku kesilerini gerek kalmadan daha az ağrı ve daha çabuk iyileşme ile günümüzde veteriner hekimlik alanında da kendine yerbulmaya başlamıştır.Kliniğimiz yenilikçi yöntemleri yakından takip ederek uygulamayı kendine misyon edinmiştir.

Hayatımı tamamen hayvanIara yardım etmeye adamamın sebebi; hali hazırda onlara zarar vermeye kendini adamış bu kadar çok insanın oIması.

Buddy Greyhound

Profesyonel Evcil Hayvan Bakımı

Evcil hayvan sahipleri, sevgili arkadaşlarının ihtiyaçlarını karşılamamız konusunda bize güveniyor. En yüksek veteriner bakımı ve sevgisini sunmaya kararlı uzmanlarız.

BIZE ULASIN